You are currently viewing VI Międzynarodowy Kongres Eko Forum

VI Międzynarodowy Kongres Eko Forum

Krynka wspiera inicjatywy i przedsięwzięcia związane z ekologią i ochroną środowiska. To nasza powinność wpisana niejako w DNA funkcjonowania firmy. Dlatego z radości informujemy, że już po raz kolejny jesteśmy partnerami organizatorów konferencji Eko Forum, które co roku gromadzi kilkustet uczestników z kraju i zagranicy. W trakcie konferencji poruszanych jest szereg ważnych tematów dotyczących aktualnych problemów związanych ze środowiskiem.

VI Międzynarodowy Kongres „EKO FORUM” odbędzie się w dniach 13-14 września 2020 roku. W tym czasie do Supraśla przyjadą przedstawiciele rządu, biznesu, samorządów, ośrodków analitycznych i kół eksperckich. W tych dniach goście odwiedzający Supraśl będą mogli zobaczyć ogólnodostępną wystawę Smart City, na której zaprezentujemy samochody elektryczne, hybrydowe, stacje do ładowania pojazdów oraz wiele urządzeń zasilanych energią solarną.

Tym razem wydarzenie odbędzie się jednocześnie w dwóch miejscach – ogólnodostępna wystawa SMART CITY na Supraskim Rynku oraz Międzynarodowa Konferencja w Domu Ludowym, która została podzielona na trzy obszary tematyczne: EKOENERGETYKA, SMART CITY oraz ELEKTROMOBILNOŚĆ.